В області розробляється план заходів з реалізації Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року

s419x0-news-151971231216 липня в облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи по написанню Стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року та плану заходів з її реалізації. У засіданні взяли участь представники структурних підрозділів облдержадміністрації, громадськості, науковці та експерт Проекту ЄС „Підтримка політики регіонального розвитку в Україні” Василь Кашевський.
Під час засідання директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Михайло Ківкович зазначив, що у березні поточного року обласною радою затверджена Регіональна стратегія розвитку Закарпатської області на період до 2020 року. Реалізація Стратегії здійснюватиметься у два етапи: перший – 2015-2017 роки та другий – 2018-2020 роки.
З цією метою в області розробляється План заходів з реалізації Стратегії на 2015-2017 роки, який складатиметься з переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку.
Також керівник відмітив, що для надання методичних рекомендацій щодо відбору проектних пропозицій для включення їх до Плану заходів з реалізації стратегії розвитку області запрошено Василя Кашевського, який представив присутнім презентацію щодо планування роботи робочої групи та зазначив основні критерії відбору проектних ідей. Крім того, експерт поінформував, що проектні ідеї повинні нести ефект розвитку – сприяти створенню нових робочих місць, залученню інвесторів та нести стратегічну користь для розвитку Закарпатської області.
Розроблення плану заходів з реалізації Стратегії розвитку області у 2015-2017 роках планується завершити у серпні поточного року та подати на розгляд сесії обласної ради.

Департамент економічного розвитку та торгівлі Закарпатської ОДА

Остання зміна сторінки: 17-07-2015 15:34