Голова Рахівської РДА звернувся до громадян з проханням раціонального використання електроенергії

В умовах повномасштабної війни та збройної агресії росії в Україні тривають віялові та аварійні відключення електроенергії. Тому зараз, як ніколи, важливе економне та раціональне використання електроенергії.
Про це я наголосив під час наради із головами громад і звертаюся до Вас з проханням ощадливо використовувати наявну електроенергію, зокрема вимкнути всі зайві електроприлади, не включати вивіски та рекламні елементи, елементи декору та інші освітлювальні прилади у використанні яких немає крайньої необхідності!
Таке обмеження є дискомфортним, але потрібно пам’ятати, що це наш вклад в перемогу.
Необхідно згуртуватись та разом пройти цей складний період.
Тільки спільними зусиллями, ми зможемо зменшити ліміт використання електроенергії.
Пам’ятаймо: максимальна економія електроенергії в умовах воєнного стану дуже важлива!
Дякуємо усім за розуміння та терпіння!
Переможемо темряву Разом!

Остання зміна сторінки: 14-12-2022 11:22