Нарада щодо концепції розвитку галузі охорони здоров’я на території Рахівського району

Сьогодні, 29 лютого 2024 року, в малому залі засідань Рахівської районної державної адміністрації відбулася зустріч з головами територіальних громад та керівниками медичних установ району.

Зустріч була проведена за ініціативою голови РДА-РВА Владіслава Кича з метою розроблення концепції розвитку галузі охорони здоров’я на території Рахівського району. Під час зустрічі були розглянуті питання щодо стану справ в медичних установах району, ефективність роботи медичної галузі, діяльності медичних закладів в умовах воєнного стану та перспективи їх розвитку в 2024 році. Зустріч пройшла конструктивно, всі учасники брали активну участь у обговоренні проблемних питань серед яких пакети надання медичної допомоги з НСЗУ.

Остання зміна сторінки: 29-02-2024 15:19