Нарада щодо наповнення при голові РДА-РВА місцевих бюджетів у 2024 році.

Відбулась нарада з головами територіальних громад, керівниками філій ДП „Ліси України”, директором Карпатського біосферного заповідника та начальником Рахівської ДПІ ГУ ДПС у Закарпатській області щодо наповнення місцевих бюджетів у 2024 році.
Проаналізували сплату податків та зборів до місцевого та державного бюджетів за період з 2021 по 2023 роки та розглянули прогнозні показники на 2024 рік. Обговорили проблемні питання, з якими громади району стикаються під час наповнення місцевих бюджетів та сплати податків і зборів.
У завершенні наради підвели підсумки та визначили заходи, які ще необхідно здійснити.
Голова РДА-РВА Владіслав Кич дав відповідні доручення щодо вирішення піднятих проблемних питань та наголосив, що питання наповнення місцевих бюджетів знаходиться на постійному контролі районної державної адміністрації – районної військової адміністрації.
Кожен розуміє свої задачі. У тісній взаємодії працюємо.

Остання зміна сторінки: 01-03-2024 11:41