Нарада з головами територіальних громад та силовими структурами району

Під головуванням начальника районної військової адміністрації Владіслава Кича пройшла нарада з головами територіальних громад та силовими структурами району.

Обговорили низку першочергових завдань, над якими слід працювати керівникам місцевих громад, серед них належний контроль за організацією роботи пунктів незламності, створення матеріально-технічного резерву в кожній територіальній громаді на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, посилення роботи щодо додаткового розміщення внутрішньо переміщених осіб, забезпечення безпеки жителів Рахівщини під час аварійних вимкнень електроенергії, посилення контролю за виконанням рішення Ради оборони області щодо заборони використання феєрверків, салютів, петард, проведення розважальних заходів і видовищ з використанням піротехнічних виробів та інших засобів піротехніки та інші.

Також з Рахівським районним центром комплектування та соціальної підтримки провели службову нараду з питань змін в законодавстві 2021-2022 років та дії воєнного стану.

По завершенню наради голова районної державної адміністрації - начальник районної військової адміністрації Владіслав Кич подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосила на продовженні взаємодії між структурними підрозділами територіальних громад району та районною державною адміністрацією.

За результатом наради дані чіткі завдання з ряду актуальних та нагальних питань воєнного сьогодення.

Остання зміна сторінки: 28-12-2022 16:40