Про ДОЗВІЛ на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу в межах Рахівського району Закарпатської області!

Про ДОЗВІЛ на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу в межах Рахівського району Закарпатської області!

На підставі ст. 24 Закону України “Про державний кордон України” п.17 та п. 40 Положення про прикордонний режим, затвердженого постановою КМУ від 27.07.1998 року №1147 для перетину прикордонних смуг необхідно отримати ДОЗВІЛ.

Які документи та куди подати для отримання дозволу на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу в межах Рахівського району Закарпатської області?

В’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу в межах Рахівського району здійснюється на підставі дозволу виданого 27-м прикордонним загоном Державної прикордонної служби України. Дозвіл надається на безоплатній основі протягом 10 робочих днів з дня надходження звернення.

  • В зверненні вказується: прізвище, ім’я та по батькові (за наявності); дата народження; громадянство особи, яка перебуватиме у межах прикордонної смуги; реквізити документа, що посвідчує її особу; місце проживання (місце перебування); засоби зв’язку; вид дозволу (на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт чи пропуск); строк дії дозволу (для дозволів на в’їзд і провадження робіт); мета отримання дозволу; правові підстави для отримання дозволу. Дозвіл для мешканців, які проживають, перебувають та будуть тимчасово перебувати, розташованих у межах прикордонної смуги 5 км., надається безстроково.
  • До звернення надання дозволу додаються:

* для громадян України – копії документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, а також повноваження на подання звернення;

* для іноземців та осіб без громадянства копії документів що посвідчують особу іноземця або особу без громадянства та підтверджують законність перебування на території України, а також повноваження на подання звернення;

* для юридичних осіб – копію документів що містять інформацію про найменування юридичної особи, місцезнаходження, вид та місце провадження робіт, перелік фізичних осіб із зазначенням їх паспортних даних та транспортних засобів, що залучатимуться до робіт;

* для фізичних осіб – підприємців – копії документів що посвідчують особу;

* копію документів що підтверджують мету і строки перебування в прикордонній смузі;

* копії документів, що підтверджують законність провадження робіт.

  • Для отримання дозволу на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт чи пропуск у прикордонну смугу в межах Рахівського району потрібно подати відповідне звернення - поштою, особисто, або в електронній формі до:

Мукачівського 27 прикордонного загону імені героїв Карпатської Січі за адресою м. Мукачево, вул. Недецеї 45, або електронною адресою: mukachevo_zagin@dpsu.gov.ua, телефон (03131) 2-25-21;

 

За перебування в прикордонній смузі без відповідного дозволу передбачена адміністративна відповідальнісь, а саме : накладання штрафу на громадян від 50 до 100 ( 850,00 – 1700,00 грн. ) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, на посадових осіб від 100 до 150 ( 1700,00 – 2550,00 грн. ) неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

 

БЛАНК ЗАЯВИ ПРО НАДАННЯ ДОЗВОЛУ

 

ПАМ’ЯТКА щодо порядку в’їзду, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу громадян України, осіб без громадянства та іноземців - https://cutt.ly/Jw7IAbou

Звертаємо увагу! У кожній територіальній громаді нашого району визначені відповідальні посадові особи для взаємодії з прикордонними загонами, до яких можна звернутися за додатковою інформацією та допомогою в оформленні відповідних документів щодо надання спеціального дозволу по перебуванню в прикордонній смузі.

 

 

 

 

 

Остання зміна сторінки: 23-04-2024 08:13