«Прозорість та підзвітність»: робоча група провела круглий стіл з Громадською радою при ОВА

Упродовж трьох місяців при Закарпатській ОВА діє робоча група «Прозорість та підзвітність». Вона вживає всіх необхідних заходів, щоб унеможливити нецільове використання бюджетних коштів.

Попередні результати її роботи члени групи обговорили спільно з представниками Громадської ради при обласній військовій адміністрації під час круглого столу.

Зокрема, секретар групи Ігор Байда презентував методичні рекомендації, які для органів місцевого самоврядування розробляє робоча група «Прозорість та підзвітність» при ОВА.

За його словами, ця пам’ятка міститиме корисну інформацію та роз’яснення щодо організації закупівель і недопущення, мінімізації ризиків заподіяння шкоди економічній безпеці при здійсненні закупівель товарів, робіт та послуг замовником.

Представники Громадської ради при Закарпатській ОВА підтримали ініціативу допомогти таким чином відповідальним особам у громадах з прийняттям управлінських рішень щодо аналізу та запобігання реальних і потенційних загроз у цій сфері.

Також вони озвучили власні зауваження та пропозиції. Одна з основних – відправити розроблені методичні рекомендації на громадське обговорення й рецензування.

Остання зміна сторінки: 01-01-2024 09:11