Привітання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до дня Святого Миколая!

За традицією Рахівська райдержадміністрація та служба у справах дітей райдержадміністрації за підтримки служби у справах дітей Закарпатської обласної адміністрації з нагоди Дня Святого Миколая та Новорічно-Різдвяних свят організували вітання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вручення подарунків для відчуття святкової атмосфери.

Цього року для дітей-вихованців та рідних дітей із прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу із обласного бюджету було передано 19 подарунків.

На території району функціонує 5 прийомних сімей та 1 дитячий будинок сімейного типу де виховується 19 дітей-вихованців.

Остання зміна сторінки: 19-12-2022 16:05