Робоча група «Прозорість та підзвітність» при ОВА продовжує працювати

На черговому засіданні робочої групи «Прозорість та підзвітність» при ОВА розглянули низку звернень, які отримали від громадської організації щодо ймовірних порушень у громадах під час проведення закупівель.

Як інформує заступник голови обласної військової адміністрації Василь Іванчо, йшлося, зокрема, про можливі завищення цін на оплату послуг чи придбання товарів.

Завдяки тому, що до складу групи також входять правоохоронці, працівники СБУ, Держаудитслужби, прокуратури й інших структур, котрі спеціалізуються на питаннях економічної безпеки, вдається говорити більш предметно та приймати рішення щодо подальших дій.

«Цього разу вирішили спрямувати листи на громади, які є розпорядниками коштів, та безпосереднім керівникам комунальних підприємств, закладів щодо вжиття заходів із запобігання ймовірних порушень під час проведення тендерів та проінформувати групу про виконані дії. Далі ж відповідно до отриманої інформації будемо говорити про подальші кроки.

Комплексно підходимо до питання забезпечення прозорості під час використання коштів та ефективності цього процесу, адже економічна безпека сьогодні – важливий фактор», – підкреслив Василь Іванчо.

Остання зміна сторінки: 21-03-2024 09:23