Термін подачі заявок на кандидатів в амбасадори Закарпаття продовжили до 15 лютого

Заступник голови ОВА Василь Іванчо повідомив, що активні представники бізнесу, освітньої, медичної, спортивної, культурної та інших сфер діяльності ще мають можливість долучитися до цієї важливої ініціативи.

«Водночас на комісії прийняли вже позитивні рішення щодо 7 осіб. Йдеться про медиків, підприємців й інших, визнаних як на національному, так і на міжнародному рівнях. Частина з них нині проживає і продовжує свою роботу в регіоні, а дехто працює за кордоном», – прокоментував він.

Також Василь Іванчо нагадав, що в команду амбасадорів Закарпатської області запрошуємо амбіційних і активних людей, котрі на громадських засадах популяризуватимуть наш край, залучатимуть інвестиції, покращуватимуть його імідж.

Детальніше про шляхи подачі документів, вимоги до кандидатів і основні завдання – за посиланням.

Остання зміна сторінки: 28-12-2023 08:57