Управлінні соціального захисту населення інформує

14 грудня, в Україні вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, - людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли зупинити та обмежити руйнівну силу найбільшої техногенної катастрофи XX століття. Масштаби лиха та важкість наслідків стали найтяжчими в історії нашої планети.

На сьогоднішній день в управлінні соціального захисту населення та надання соціальних послуг Рахівської райдержадміністрації райвійськадміністрації на обліку перебуває 144 особи, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи, в тому числі: 34 особи першої категорії , 37 - другої , 44 - третьої , 3 особи четвертої категорії, 6 вдів померлих учасників ЧАЕС та 20 дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи. Протягом січня-листопада 2022 року за бюджетною програмою 2501200 „Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, профінансовано 365,5 тис.грн., в тому числі: на щомісячну грошову допомогу у зв’язку з обмеженням продуктів харчування та компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян - 281,2 тис.грн., щорічну допомогу на оздоровлення - 17,4 тис.грн., додаткову відпустку - 11,5 тис.грн., грошову компенсацію замість путівки — 11,5 тис.грн., на оплату санаторно- курортного лікування громадян, віднесених до категорії 1 - 43,9 тис. гривень. Виплачено компенсацію на тверде паливо 20 учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС на суму 33,1 тис.грн., придбано ліків за рецептами лікарів на суму 15,7 тис.грн.

Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, низько схиляємо голови перед пам’яттю усіх, хто ціною власного здоров’я і життя відвів біду від майбутніх поколінь.

Остання зміна сторінки: 07-12-2022 11:48