"Всеукраїнські шкільні ліги "Пліч-о-пліч"

Сьогодні у спортивній залі Рахівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Рахівської міської ради відбулися захоплюючі змагання серед юнаків громади в рамках ІІ етапу спортивних змагань з баскетболу "Всеукраїнські шкільні ліги "Пліч-о-пліч".
Перед початком матчу прозвучав гімн України та хвилина мовчання. В.о голови Рахівської ТГ Молнар Євген Євгенович та головний суддя змагань Ворохта Микола Іванович привітали всіх учасників з початком змагань.
Молоді спортсмени продемонстрували вражаючі навички та енергію на майданчику, завоювавши серця вболівальників. Гра пройшла насичено, з ефективними кидками та вдалими командними стратегіями.
Після закінчення матчу відбулось нагородження переможців, якими стали представники Рахівської ЗЗСО №1
З нетерпінням чекаємо на наступні етапи змагань і спільно вболіваємо за наші команди!
Разом ми досягнемо перемоги!

Остання зміна сторінки: 23-02-2024 09:07