![](https://www.rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/124142241214.jpg?itok=pSmH9XLN)
Щоденно покращуємо знання, уміння та навички військової справи, тренуємося разом із краянами, готуємося до національного спротиву, захисту родин, територій і незалежності України.
Окупант повинен усвідомити, що на кожному метрі української землі на нього чекає лише смерть.
Заповнюйте заявку на порталі Допомога Закарпаття та доєднуйтеся до Центру підготовки населення до нацспротиву: https://dopomoga.digital-zakarpattia.com.ua/application
Остання зміна сторінки: 21-05-2023 12:41